Ana Sayfa Davetiye Davetiyede Kaligrafi Sanatını Kullanmak

Davetiyede Kaligrafi Sanatını Kullanmak

by manager_nova
hasır ipli

Her detayıyla güzel hatırlamak ve hatırlanmak istenen bir davet olan düğün için davetiye içeriği de önemli olmaktadır. Davetiyelerinde elle yazılmış yazılar bulunmasını isteyen çiftler için kaligrafi sanatı kimi zaman hoş bir tercih olabilmektedir. Latin harflerinin belli bir estetik düzen içinde kullanılarak yazı yazılması demek olan kaligrafi sanatı ile davetiyeler özel bir görünüme kavuşmaktadır.

kaligrafi

Düğün davetiyeniz için kaligrafi seçeneğini düşünmeden önce düğün bütçenizi değerlendirmeniz her açıdan faydalı olacaktır. Ekonomik tutulmaya çalışılan bir düğün için kaligrafi tercihi hem sizin için hem de davetlileriniz için tutarsız olabilir. Çünkü kaligraflar davetiyede kullanılacak yazı türü, yazılacak metin, davetli sayısı gibi durumları göz önüne alarak fiyatlandırma yaparlar. Bu nedenle hem davetiye için hem de kaligraf için ödeme yapmak maliyetinizi artıracaktır.

isim kartlı davetiye

Buna rağmen davetli isimlerinin gelişigüzel yazılmasını istemiyorsanız daha ekonomik bir çözüm olan isim kartlı davetiye modellerini inceleyebilirsiniz.

Nova Davetiye olarak isim kartlı davetiyelerinizi sizler için özenle hazırlayıp ücretsiz olarak adresinize teslim etmekteyiz.

Diğer Yazılar